1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Biesiada Czerwcowa

Biesiada Czerwcowa17 czerwca 2012 r. na Dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie odbędzie się kolejna już impreza pn.: „Biesiada Czerwcowa”.  „Biesiada Czerwcowa” to jedna z większych i ciekawszych imprez kulturalnych w województwie lubelskim, ciesząca się z roku na rok rosnącą popularnością, zarówno wśród mieszkańców powiatu jak i przyjezdnych turystów.

Czytaj więcej...

Dni Firleja

Dni FirlejaDni Firleja organizowane są od 1997 roku przez Urząd Gminy w Firleju. Miejscem imprezy jest osada Firlej i ośrodki wypoczynkowe nad tutejszym jeziorem.

Czytaj więcej...

Bieg Jezior

Bieg JeziorNajbardziej znaną, a jednocześnie największą imprezą lekkoatletyczną lata na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim organizowaną przez Urząd Gminy w Uścimowie jest Bieg Jezior. Odbywa się corocznie w pierwszą niedzielę sierpnia w miejscowości Krasne Krzywe nad jeziorem Łukcze.

Czytaj więcej...

Święto Roweru

Święto RoweruIdea masowej imprezy rowerowej dla wszystkich narodziła się 18 lat temu. Pomysłodawcą był Janusz Pożak, doskonały kolarz, uczestnik Wyścigu Pokoju , Mistrz Polski. W pierwszej edycji wystartowało kilkudziesięciu uczestników, w 2010 r. ich liczba osiągnęła 7136 osób.

Czytaj więcej...